تبلیغات
امورفرهنگی دانشگاه پیام نور - مرکزنیشابور - قابل توجه دانشجویان متقاضی سفر سوریه

امورفرهنگی دانشگاه پیام نور - مرکزنیشابور

سه شنبه 22 تیر 1389

قابل توجه دانشجویان متقاضی سفر سوریه

نویسنده: امور فرهنگی مركز   طبقه بندی: عمومی، 

 

قابل توجه دانشگاهیان محترمی که اولویت اول اعزام خود را 26 تیرماه و 2 مردادماه انتخاب نمودند.

احتراما ضمن تبریک جهت انتخاب شدن شما جهت تشرف به این سفر خواهشمند است موارد ذیل را به دقت مطالعه فرمایید:

1- با توجه به محدودیت زمان جهت تکمیل و تحویل مدارک زائرانی که برای  تاریخ 26 تیر و 2 مرداد به عنوان اولویت اول  ثبت نام نمودند لذا قرعه کشی برای این دو تاریخ زودتر از موعد و در تاریخ 21 تیرماه (فقط برای این دو تاریخ)انجام شد.

2- آن دسته از زائرانی که جهت اعزام در این دو تاریخ پیامک دریافت نمودند بعنوان زائر اصلی انتخاب شدند. لذا خواهشمند است موارد ذیل را به دقت مطالعه نمایند:

3- با توجه به محدودیت زمان فقط کسانی می توانند در دو تاریخ مذکور اعزام شوند که در حال حاضر دارای گذرنامه معتبر باشند.(حداقل 3 ماه اعتبار)

تذکر: گذرنامه زائران می بایست یک هفته قبل از سفر آماده باشد.

4- کسانی که دارای گذرنامه می باشند و بصورت قطعی تمایل به اعزام در تاریخ های اعلام شده را دارند می بایست مبلغ 000/200/4 ریال بابت هر نفر به شماره حساب 50/20125973  بانک ملت شعبه حج و زیارت بنام یکتا سفر قابل واریز در تمامی شعب بانک ملت اقدام نمایند.

توضیح اینکه زائرانی که متقاضی دریافت وام در این دو تاریخ می باشند، می بایست هزینه را بصورت کامل پرداخت نمایند. با مذاکرات انجام شده دریافت وام از بانک ملت از تاریخ 15 مرداد ماه عملی خواهد شد. لذا زائران متقاضی وام در این دو تاریخ بعد از بازگشت از سفر امکان دریافت وام را دارند.

5- بعد از واریز هزینه سفر، فیش پرداختی را با درج اطلاعات کامل زائر اصلی(کد ملی و شماره تماس) به شماره 88575644-021 فکس نمایید.

6- بعد از دریافت اطلاعات واریز زائران از بانک ملت اقدام لازم جهت تشرف شما بعمل خواهد آمد. ضمنا در اسرع وقت با شما تماس گرفته می شود.

7- کلیه کسانی که در دو اولویت 26 تیر و 2 مرداد ثبت نام نموده اند و در قرعه کشی پذیرفته شده اند و به هر دلیل امکان تشرف در این دو تاریخ را ندارند می توانند از طریق سایت (گزینه اصلاح و اعمال تغیرات) تا مورخ 24/4/89 اطلاعات خود را ویرایش و اولویت اعزام خود را تغییر دهند.

تذکر: موارد ذکر شده در بالا فقط مربوط به زائرانی می باشد که اولویت اول خود را 26 تیر و 2 مرداد انتخاب نمودند و انتخاب آنها از طریق پیامک در تاریخ 21/4/89 اعلام شده است.

از سایر  دانشگاهیان که در اولویت های دیگر ثبت نام نمودند پیرو اعلام قبلی روز جمعه 25 تیرماه قرعه کشی به صورت متمرکز انجام خواهد شد. لذا دانشگاهیان میتوانند در صورت انتخاب از 26 تیرماه اولویت اعزام خود را مشاهده نمایند. به منتخبین از طریق پیامک اطلاع رسانی می گردد.

 

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :