تبلیغات
امورفرهنگی دانشگاه پیام نور - مرکزنیشابور - توضیحات کامل در خصوص عمره دانشجویی

امورفرهنگی دانشگاه پیام نور - مرکزنیشابور

دوشنبه 23 فروردین 1389

توضیحات کامل در خصوص عمره دانشجویی

نویسنده: امور فرهنگی مركز   طبقه بندی: عمومی، 

ثبت نام اولیه عمره دانشگاهیان 89


       دانشجوی عزیز-استاد گرامی!

       با عرض سلام و ادب!
       خواهشمند است قبل از ثبت نام به دقت نکات ذیل را مطالعه و رعایت فرمائید

      1- ثبت نام فقط در دو گروه پسران مجرد (فردی-تنها) ، و اساتید (به صورت 1 تا 3 نفره) صورت می گیرد و هر شخص بنابر شرایط فقط در یکی از این قسمت ها می تواند ثبت نام نماید .
            تذکر- با توجه به تصمیم عربستان در سال جاری مبنی بر عدم صدور ویزا برای خانم های مجرد پایین تر از 45 سال ؛ امكان اعزام دانشجویان دختر مجرد به عمره وجود ندارد
توضیحات .
            تذکر- با توجه به تصمیم ستاد عمره دانشگاهیان سهمیه متاهلین در سال جاری به شركت كنندگان در برنامه ازدواج دانشجویی كه ابان 88 در سایت آن ستاد ثبت نام نموده اند اختصاص می یابد
توضیحات .

      2- ثبت نام از تاریخ 23/1/89 آغاز و تا تاریخ 30/1/89 ادامه خواهد داشت.و قرعه كشی در تاریخ 31/1/89 توسط ستاد عمره دانشگاهیان و بصورت متمرکز و توسط نرم افزار انجام خواهد شد و نتیجه از طریق سایت لبیک و همچنین پیام كوتاه به اطلاع برگزیدگان خواهد رسید .
            تذکر- با توجه به حجم زیاد متقاضی تشرف و محدودیتهای پهنای باند ثبت نام را به روزهای آخر موكول نفرمائید .
            تذکر- ممكن است به دلایل مخابراتی پیام كوتاه ارسالی به دست شما نرسد، لذا در تاریخ مقرر به سایت مراجعه نموده و از نتیجه قرعه كشی مطلع شوید .

      3- با توجه به اینكه ملاك شناسایی زائرین عمره گذار كد ملی می باشد، در وارد كردن كد ملی برای ثبت نام دقت فرمائید. در صورتیكه كد ملی وارد شده با كد ملی حقیقی فردی تناقض داشته باشد ؛امكان تصحیح آن وجود نخواهد داشت و در صورت پذیرفته شدن درقرعه كشی ‌از اعزام ایشان جلوگیری بعمل می آید .

      4- دانشجو می بایست نیم سال دوم سال تحصیلی 89-88 دانشجو باشد و برای اساتید محترم، داشتن شماره حکم کارگزینی الزامی است .

      5- افرادی که قبلاً با کاروان های عمره دانشجوئی (دانشگاهیان) مشرف شده اند امکان ثبت نام و تشرف در قالب کاروان های دانشگاهیان را نخواهند داشت .

      6- هر شخص بنابر شرایط فقط در یکی از قسمت ها می تواند ثبت نام نماید با توجه به این مورد دانشجویانی که عضو هیئت علمی نیز میباشند و تمایل دارند با اساتید اعزام شوند باید فقط در قسمت اساتید ثبت نام نمایند .

      7- تاریخ اعزام از پانزدهم تیر 89 لغایت هشتم مرداد 89 خواهد بود، لذا اساتید و دانشجویان محترم با درنظرگرفتن محدودیت برنامه دانشگاهی خود اقدام به ثبت نام نمایند .

      8- ایستگاه پروازی از استان محل تحصیل و یا تدریس خواهد بود. تعیین کاروان و تاریخ پرواز، توسط ستاد عمره دانشگاهیان تعیین خواهد شد و امکان جابه جائی وجود نخواهد داشت .

      9- با رایزنی های انجام گرفته با بانك ملت، دانشگاهیان محترم می توانند قسمتی از هزینه اعزام را بصورت تسهیلات قرض الحسنه سفر عمره از بانك ملت دریافت نمایند .

      10- با توجه به جابه جایی تاریخ امتحانات دانشگاه ها ؛درصورتیكه زمان اعزام با امتحانات دانشگاه ها تداخل داشته باشد ،ستاد عمره هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت .

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :